Sem vložte podnadpis

   O autorce                      O špercích

Jmenuji se Radka Brůnová, žiji v Hradci Králové. Cínovaný šperk pro mě představuje možnost, jak dát využití nejrůznějším drobnostem, které by možná jinak ležely v šuplíkách a krabičkách jako dávno zapomenuté a nepovšimnuté vzpomínky    a zbytečnosti či součást nejrůznějších sbírek. - Zakomponování do podoby cínovaného šperku je znovu vytahuje na světlo, dává jim život, činí je středobodem a má, zdá se, nekonečné možnosti...

Kromě cínovaného šperku se věnuji malbě obrazů a fotografování. - Obojí je k nahlédnutí na mých dalších webových stránkách:

https://www.prodej-obrazu-radka-brunova.com/

www.brunova-raneprace6.webnode.cz

www.radka-brunova-mista.webnode.cz/

Cínované šperky jsou roztříděné do jednotlivých skupin podle dominantních materiálů použitých při jejich výrobě.

Na převážnou většinu šperků je používán bezolovnatý cín s příměsí mědi a stříbra (Sn96,5Ag3,0Cu0,5); - pouze u několika šperků je použit cín olovnatý - u takových šperků je to výslovně uvedeno v popisku pod fotografií.

Pokud je možné daný šperk nosit oboustranně, je šperk nafocený z obou stran.

Rozměr šperku je udáván jako výška krát šířka v jejich maximálním rozpětí.

V sekci "Fotogalerie" se nacházejí šperky prodané, neprodejní či na těchto stránkách momentálně nedostupné.

Údržba cínovaného šperku není nijak náročná. - Čas od času je vhodné za účelem obnovení či udržení lesku šperk přeleštit, popř. předtím lehce potřít stolním olejem. Se šperkem se nedoporučuje koupání.

K zavěšení šperku je většinou použita černá lesklá kulatá kůže délky 45cm, v některých případech, vzhledem k typu šperku, délky 50, 55 a 60cm. - Je možno zvolit si i jiné délky kůže.

Délka třívláknových organzových barevných stužek s pěticentimetrovým prodlužovacím řetízkem, použitých u některých šperků, je dána výrobcem, 45cm, a upravovat ji nelze.

U některých šperků je pro lepší představu nafoceno více forem zavěšení (kůže, nebo organzová stužka).

Na přání lze nafocenou organzovou stužku u konkrétního šperku zaměnit za stužku jiné barvy, pokud se někde na těchto stránkách vyskytuje; či domluvit prodej šperku bez závěsu.

V případě zájmu o zde nabízený šperk či výrobu šperku na přání mě, prosím, kontaktujte na mé e-mailové adrese.

Šperky zasílám jako doporučený dopis, cena poštovného a balného činí 50 Kč. V případě zaslání šperku na dobírku je poštovné včetně dobírkovného 100Kč. 

Kontakt:

e-mail: radkabrunova@seznam.cz